Újbarkiak, mányiak és száriak látogattak a HdU-ba

Hosszú-hosszú – a pandémia miatti – vendégmentes hónap után, végre újra egy látogatócsoport érkezett a Magyarországi Németek Házába!
 Ambach Mónika, a Zentrum igazgatója, Schuth János, a Neue Zeitung főszerkesztője és Frei Nándor könyvtáros csoportot fogadtak július 2-án a Magyarországi Németek Házában.

Ambach Mónika, Schuth János és Frei Nándor fogadtak a törzsasztal tagjait

A kellemes péntek délutáni beszélgetésen az Újbarokról, Mányról és Szárról érkezett látogatók megismerkedhettek a Magyarországi Német Kulturális és Információs Központ tevékenységével, a magyarországi német hetilappal és annak szerkesztőségével, a Magyarországi Német Írók és Művészek Szövetségével, valamint a Magyarországi Németek Könyvtárával.

Kellemes péntek délutáni beszélgetés a HdU rendezvénytermében az újbarki törzsasztal tagjaival

Ugyanakkor a vendéglátók is megtudhatták, hogy milyen egy érdekes törzsasztal programja. Hiszen a vidám csapat 2020. január 8. óta az újbarki kultúrházban és a tájházban találkozik rendszeresen, vagy ha máshogy nem megy, az interneten, hogy német nyelven diskuráljanak.